TALEBİYLE BEŞİKTAŞI ÇIKMAZA SOKTU…

 TALEBİYLE BEŞİKTAŞI ÇIKMAZA SOKTU…

TRANSFER çalışmalarına sürat veren Beşiktaş’ta gündemin başında Alex Teixeira ismi yer alıyor. Son yapı olan temaslarda Brezilyalı yıldızın yıllık 3 milyon Euro maaş ile birlikte imza parası talep etmesi siyah-beyazlıları çıkmaza soktu. Teknik Yönetici Sergen Yalçın ve yöneticiler evvelki gün transfer gelişmeleri nedeniyle bir görüşme gerçekleştirdi. Yalçın, “Teixeira olmazsa Gedson Fernandes’i isterim” talebinde bulundu. İdare, alternatif olarak Portekizli futbolcuyu belirledi.

GALATASARAY DEVREDE

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Dönemin ikinci devresini Galatasaray’da kiralık olarak geçiren Gedson’un ismi, Portekiz basınında tekrar Galatasaray ile anılıyor. Beşiktaş, Teixeira’yla maaş konusunda pazarlıklarını sonuna kadar sürdürüp olumlu bir cevap almak için uğraşacak. Sambacı, yüksek maliyetinde ısrarcı olursa Gedson’u kiralamak için Benficalı yöneticilerle masaya oturulacak. Bu ortada Josef de Souza’nın, birlikte tatil yaptığı Teixeira’nın ‘Kartal pozu’ fotoğrafını paylaşması taraftarları heyecanlandırdı.

ÇEBİ ÖDEDİ KRİZ BİTTİ

KARTAL’IN Lideri Ahmet Parıltı Çebi, kulübü UEFA nezdinde değerli bir cezadan kurtardı. Dönem içinde 100 milyon TL’ye yakın futbolcu alacakları ve dış borçları cebinden karşılayan Çebi’nin UEFA’ya dün 2.8 milyon Euro’luk ödeme yaptığı öğrenildi. UEFA, siyah-beyazlı kulübün geçmiş borçları nedeniyle Avrupa gelirlerinin yüzde 15’ine el konulacağını bildirmişti. Ahmet Işık Çebi’nin bu atağının akabinde UEFA krizi çok büyümeden sona erdi.

Yorum Yap