Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisinden neden ayrıldı?

 Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisinden neden ayrıldı?

Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisinden ayrılma haberiyle gündemde.

Evlilik teklifi, düğün, bebek itirafı ve düşük haberi derken evvelki gün dikkat çeken bir atılım geldi ve Subaşı, toplumsal medya hesabından Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile olan tüm fotoğrafları sildi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Söylentilere nazaran, Mohammed Alsaloussi’nin Şeyma Subaşı’na taktığı tektaş yüzük başta olmak üzere aldığı değerli ikramların hepsi uydurma çıktı. Kendisine yapılan tüm jestlerin geçersiz olduğunu öğrenen Şeyma Subaşı sevgilisinden ayrıldı.

GEÇEN HAFTA DUYURDU

Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evlilik hazırlığı yapan Şeyma Subaşı, gebe olduğunu duyurduktan çabucak sonra geçen hafta bebeğini kaybettiğini duyurmuştu.

Sonra da Ibiza tatiline çıkan Subaşı’nın yanında sevgilisinin olmaması ve evlilik teklifi aldığı tektaş yüzüğü takmaması Alsaloussi’yle ayrıldıkları argümanlarını güçlendirmişti.

Şeyma Subaşı ise hakkında çıkan argümanlara, “Beni biraz bırakın. Bir şeye yanıt vermek de konuşmak da zorunda değilim. İstersem şayet Instagram’’an kendim paylaşım yaparım ya da size söylerim” kelamlarıyla karşılık vermişti.

Şeyma Subaşı’dan dikkat çeken bir atak daha gelmiş, evvelki gün, toplumsal medya hesabından Mohammed Alsaloussi ile olan tüm fotoğraflarını kaldırarak ayrılık savlarını doğrulamıştı.

“BİRLİKTE ÇOK KEYİFLİ VAKİT GEÇİTİYORUZ”

Subaşı, Alsaloussi ile arkadaş ortamında tanışmış vakitle dostlukları aşka dönüşmüştü. “Birlikte çok keyifli vakit geçiriyoruz” diyen Subaşı ve sevgilisinin Bali tatili çok ses getirmişti. Özel uçakla seyahat eden Subaşı, “Her vakit en uygununu hak ediyorum” kelamlarıyla dikkat çekmişti.

Yorum Yap