Şeyma Subaşı’dan ayrılık açıklaması

 Şeyma Subaşı’dan ayrılık açıklaması

Evlilik teklifi, düğün hazırlığı, hamilelik itirafı ve düşük haberi derken Şeyma Subaşı’ndan evvelki gün dikkat cazibeli bir atılım geldi. Subaşı, toplumsal medya hesabından Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile olan tüm fotoğrafları sildi. Ortaya ise farklı savlar atıldı.

“TÜM ARMAĞANLAR UYDURMA ÇIKTI”

Savlardan biri, Alsaloussi’nin dolandırıcı olduğuydu. Mevzuyla ilgili kuşkuları olan Subaşı’nın taktığı tektaş yüzük başta olmak üzere aldığı değerli armağanların hepsinin de geçersiz çıktığı öne sürüldü.

Buna nazaran bebeğini düşürmediği, aldırdığı tez edilen ve sevgilisinden ayrılarak sıkıntı günler geçiren Şeyma Subaşı, dün toplumsal medya üzerinden birinci sefer bahisle ilgili bir açıklama yaptı.

“YAŞADIKLARIMI ANLATACAK SÖZ YOK”

Acun Ilıcalı’dan olan kızı Melisa ile fotoğrafını paylaşan Subaşı, “Yaşadıklarımı anlatacak söz yok. Kızım benim güneş ışığım ve kahramanım. O yanımda olduğu için şanslıyım. Her şeyin bir sebebi vardır. Biz iyiyiz” açıklamasını yazdı.

“AYRILIK YANLIŞSIZ LAKİN SEBEPLERİ BİZDE KALSIN”

Bu açıklamanın akabinde bir açıklama daha yapan Subaşı, “Bugün çıkan haberler büsbütün asılsızdır. Ayrılık hakikat fakat sebepleri bize kalsın” dedi.

Yorum Yap