Şimal’den hoş haber geldi: Kurtuldum

 Şimal’den hoş haber geldi: Kurtuldum

Geçen haftalarda göğüs kanserine yakalandığını ve kemoterapiye başladığını açıklayan müzikçi Şimal’dan hoş haber geldi. Şimal, gözyaşları içinde kanseri yendiğini söyledi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

34 yaşındaki müzikçi, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “O kadar memnunum ki test sonuçlarım geldi. Hiç kitlem kalmamış o kadar memnunum ki… Sanırım kurtuldum. Dua eden herkese teşekkür ederim. Bugün benim doğum günüm, çok memnunum. Sırada ameliyatım var. İlaçlardan sonra ameliyat tarihim belirlenecek” tabirlerini kullandı.

“KENDİME ÇOK KIZGINIM”

Şimal, kansere yakalandığını şu sözlerle duyurmuştu:

“Sevgili dostlarım… İki yıldır elime gelen kitleyi önemsemedim öteledim. Ve o önemsemediğim kitleye göğüs kanseri teşhisi konuldu. Kendine çok yeterli bakan ve vücudunu seven biri olarak , söylemek istediğim şu ki vücudumuzun verdiği alarmlara hassas olmakmış kendini sevmek… Dışımı süslerken içimi unutmuşum! Kendime çok kızgınım aslına bakarsanız . Hem de benim için en değerli şeyi erteledim sıhhatimi.”

“Her ne kadar bu hususlarda şuurlu olduğumuzu düşünsek de bazen kimi şeyleri erteleyebiliyormuşuz. Tüm bayanlarımız vaktinde tedbir almak ve erken teşhis için evvel kendi muayenesini kendisi yapmayı öğrenmeli. Lütfen benim üzere yapmayın! Siz kendinizi ertelemeyin!”

“Çok küçük bir kitleyken kendimi ertelediğim için tedaviye alındım. Sizlerle bu basamakların hepsini paylaşacağım, bir yere kaybolmuyorum. İnanıyorum ki daha sağlıklı ve hoş günlerde müziklerimizi daima birlikte söyleyeceğiz. Dualarınızı eksik etmeyin. Sizleri çok seviyorum “

Yorum Yap