Son dakika Beşiktaş transfer haberi: İtalya’da gündem Kaan Ayhan! CEO’nun açıklamaları manşete taşındı

 Son dakika Beşiktaş transfer haberi: İtalya’da gündem Kaan Ayhan! CEO’nun açıklamaları manşete taşındı

ONUR DİNÇER – SKORER ÖZEL

Beşiktaş’ın transferdeki hedefi olan Kaan Ayhan konusunda Sassuolo cephesinden Skorer’e yapılan açıklamalar Çizme’de de gündem yarattı. İtalyan ekibinin CEO’su Giovanni Carnevali önceki gün Skorer’in sorusuna verdiği yanıtta, milli futbolcu için siyah-beyazlılar ile anlaşmaya varmadıklarını söylemişti.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

İTALYA BASININDA YANKI BULDU

Oyuncuyu bırakmayı düşünmedikleri yönündeki önceki açıklamasıyla birlikte İtalyan yöneticinin sözleri, Sassuolo Kulübü’ne yakın mecralarda yankı buldu. Sassuolo News’te konuyla ilgili yer alan haberde ‘Carnevali’nin Kaan Ayhan konusunda Skorer’e yaptığı açıklamadaki sözleri gerçeği mi yansıtıyor yoksa bir stratejinin ürünü mü?’ diye soruldu.

DOĞRULANDIĞI VURGULANDI

Futbolcunun siyah-beyazlılara olası transferine yönelik kendisi bir habere imza atan Sassuolo News, kulübün CEO’sunun Skorer’e verdiği demeçteki sözlerinin kendisinin bu haberini doğruladığının altını çizdi.

CAZİP TEKLİF BEKLİYORLAR

İki kulüp arasında henüz anlaşmaya varılmadığının belirtildiği bu haberde, Beşiktaş’ın 3 milyon euro satın almalı kiralık teklifinde bulunduğu ancak yeşil-siyahlıların cazip bir teklif gelmezse oyuncuyu bırakmayı düşünmedikleri ifade edildi.

YENİ TEKNİK ADAM BEĞENİYOR

Sassuolo’nun yeni teknik direktörü Alessio Dionisi’nin Kaan Ayhan’ı beğendiği ve takımında değerlendirmeyi düşündüğü, kulübün de şu ana kadar gerçekleştirdiği oyuncu satışlarıyla ciddi bir geliri kasasına koymasından dolayı, Kaan’ı elden çıkarmak için maddi açıdan bir zorunluluğu bulunmadığına dikkat çekildi.

90’DA OYUNA DAHİL OLDU

Öte yandan Sassuolo dün gece deplasmanda Verona’yı 3-2 mağlup etti. Karşılaşmaya yedek kulübesinde başlayan Kaan Ayhan 90. dakikada oyuna alındı ve ilk hafta maçında forma giydi.

ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE NETLEŞECEK

Tüm bu gelişmelerin ardından tarafların atacakları adımlar ve 26 yaşındaki stoper Kaan Ayhan’ın durumunun önümüzdeki günlerde netleşeceği belirtildi.

İLK 100 TL’LİK KUPONA 100 TL HEDİYE

Yorum Yap