Son dakika – Emre Kocadağ’dan transfer açıklaması

 Son dakika – Emre Kocadağ’dan transfer açıklaması

Süper Lig’de 3. hafta maçında Beşiktaş sahasında Karagümrük’ü 1-0 yendi. Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Emre Kocadağ açıklamalarda bulundu.

İŞTE O AÇIKLAMA

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Milli ara öncesi toplam 7 puan toplayıp, yeni gelen oyuncularımızın kadroya monte olmasıyla daha iyi bir ivme yakalayacağımıza inanıyorum. Bugünkü maç o anlamda önemliydi.

İyi bir kadro kurduğumuza inanıyorum. İyi bir ekip yarattık. Geçen seneki dar kadro yerine bu sene geniş bir kadro, kulübede daha zengin bir ekip var. Tabii takımın gücünün farkındayız. İyi bir kadro olduğunun farkındayız ama ligin tek favorisi değiliz.

Bu ligin 4 favori takımı var. Onun dışında iyi kadro kurmuş takımlar var. Güçlü kadrolar kuran diğer takımlar var. O anlamda zorlu bir lig olacak. Biz de ligin sonuna kadar yarışın içinde kalmaya çalışacağız.

Sezona da fena başlamadık. Geçen hafta 2 puanlık bir kaybımız var ama bu tarz kayıplar sene başında olması bazen hayırlara vesile olabiliyor. Bunun telafisi olacaktır. Lig uzun.

Biz transferde en son artık belki 1 belki 2 transfer yapabiliriz demiştik. Umut Meraş’la belli bir noktaya geldik. Resmi anlamda henüz bitmiş bir transfer değil. Onun dışındaki isimlerle ilgili şu an bir şey söylemem doğru olmaz ama stoper noktasına bir transfer yapacağımızı zaten belirtmiştik. Önümüzde 3-4 gün var. Fırsat transferi olursa onu da değerlendirebiliriz. Belli isimler var, o isimlerden birisi olacak.

Geçen hafta verilmeyen bir penaltımız var. Onunla alakalı başkanımız bir açıklama yapmıştı. Salih için ilk sarı kartın ağır olduğunu düşünüyorum. Takımımız çok ciddi bir takım. Hakem camiası da yeni yeni lige ısıtılıyor. Daha iyi yönetilecektir diye umuyorum.

Yorum Yap