İSTANBUL’DA DOĞA İLE İÇ İÇE BİR OTEL

 İSTANBUL’DA DOĞA İLE İÇ İÇE BİR OTEL

Caner Yılmaz tarafından kurulan  CNR GROUP, bünyesinde hizmet gösteren, Kule Otel Durusu bölgesinde bulunmakta. Kule Otel, Durusu bölgesinde bulunan doğa harikası bir otel… Tesiste restoran, çocuk oyun alanı, kır düğün salonu ve keyifli doğa yürüyüşleri yapılabilecek alanlar bulunmakta… Tesis çok güzel bir konsept ile düşünülmüş, bütün bölümler içerisinde bulunan çiçek ve ağaçlardan isimlendirilmiş.

Doğayla iç içe Arnavutköy Bölgesinde Bahçe Manzaralı İstanbul Havalimanı‘na 10 dakika uzaklıkta çift kişilik bungalov ev tipi odalar ile hizmet veren KULE OTEL’de müşterilerinin rahat etmesi için her türlü olanak sağlanmış.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

KULE OTEL MÜŞTERİLERİNE OLAĞAN ÜSTÜ BİR DENEYİM YAŞATIYOR

CNR Group, Kule Hotel ile müşterilerine unutulmaz bir otel deneyimi yaşatmanın yanında; özel ve kurumsal etkinliklerinize de ev sahipliği yapıyor, operasyonel alanda 15 yıllık tecrübeye sahip ekibiyle sizin için özel davet ve etkinliklerinizi titizlikle planlıyor!

KULE OTEL ALACART RESTORANINDA EŞSİZ LEZZETLER SUNUYOR

Konaklama hizmetinde her misafirin kendini evinde hissetmesi için çeşitli imkanlar sunan KULE OTEL, Alakart restoran bölümünde geleneksel Türk mutfağı, Fransız ve Akdeniz mutfağından harika lezzetler sunmakta. Kır düğün alanı bin kişilik kapasiteye sahip olmakla beraber olağanüstü ışıklandırma sistemi ve doğa manzarası ile eşsiz bir güzellik sunmakta. Bu doğa harikası tesiste doğanın bütün güzelliklerinden keyif alarak çok huzurlu zamanlar geçirmek mümkün.

 

İLETİŞİM

 

 Boyalık Mah. Durusu Park Cad. Ilgın Sok, D:No:5, 34277 Arnavutköy/İstanbul

TELEFON  : 0549 641 55 34

İNSTAGRAM : KULE OTEL

 

Koordinatör

Seyhan SOYLU

0 532 364 21 76

Yorum Yap