Tolga Güleç’ten Can Yaman’a tepki!

 Tolga Güleç’ten Can Yaman’a tepki!

Başrolünde yer aldığı ‘Sandokan’ adlı dizinin çekimleri için İtalya’da bulunan Can Yaman, Türkiye ziyaretinin ardından İtalya’ya döndü. Oyuncu, tatile orada devam ediyor.

JAKUZİ POZU TEPKİ ÇEKTİ

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Instagram’da 8,5 milyon takipçisi bulunan Yaman, konakladığı otelde verdiği pozları sosyal medya hesabından yayınladı. Ancak 31 yaşındaki oyuncunun, denize karşı jakuzi keyfi yaptığı ve kaslı vücudunu sergilediği pozları tepki çekti.

Bazı takipçileri, Can Yaman’ın Türkiye’de eş zamanlı başlayan ve devam eden orman yangınlarına yönelik paylaşımda bulunmamasını eleştirdi. Tepki gösteren isimler arasında Yaman’ın meslektaşı Tolga Güleç de vardı.

EN AZINDAN İHTİYAÇ LİSTESİ PAYLAŞ!”

Son olarak ‘Masumiyet’ adlı dizide rol alan Güleç, sosyal medya hesabından isim vermeden şu ifadeleri kullandı:

Milyon takipçi yapmış vasıfsız kardeşim… Sana diyorum, yahu kime olacak! Herkesin içinde isim vermeyeyim şimdi, sonra salarsın üstüme 12-13 yaşındaki fanlarını. Bir katkın olsun şu dünyaya! Kardeş durmadan Instagram’da üstü çıplak fotoğraflarını paylaşıp etkileşim kasacağına, yapsana 2 paylaşım! En azından ihtiyaç listesi paylaş! Paylaş bir şey paylaş… Tamam en yakışıklı sensin, en iyi vücut sende tamam. Ne olur?

SEVGİLİSİYLE TÜRKİYE’YE GELMİŞTİ

Öte yandan Can Yaman, evlilik hazırlığı yaptığı İtalyan spiker sevgilisi Diletta Leotta ile geçtiğimiz haftalarda Türkiye’ye gelmişti. Rol aldığı dizinin çekimlerinin tamamlanmasının ardından soluğu İstanbul’da almıştı. Ünlü çift sonrasında da Bodrum’a gitmişti.

Yorum Yap