Tuğba Melis Türk: Sakın yanlış bir şey yazmayın!

 Tuğba Melis Türk: Sakın yanlış bir şey yazmayın!

Birçok dizide oynayan, 2011’de ‘Kolpaçino: Bomba’ filminde rol alarak sinema dünyasına da adım atan Tuğba Melis Türk, geçtiğimiz ay Bodrum’da görüntülenmişti. Oyuncu, tatiline kaldığı yerden devam ediyor.

Türkbükü’nde bir beach’te denize girerken objektiflere yansıyan Tuğba Melis Türk, düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Arkadaşlarıyla deniz keyfi yapan 30 yaşındaki oyuncunun neşesinin bir hayli yerinde olduğu gözlendi. Türk, denizden çıktıktan sonra gazetecilerin yanına gitti.

“YANIMDAKİ ERKEK KARDEŞİM”

Tuğba Melis Türk, basın mensuplarına, “Arkadaşlar sakın yanlış bir şey yazmayın. Yanımdaki erkek kardeşim ve arkadaşlarım, onlarla tatile geldik” açıklamasını yaptı.

Oyuncu, geçtiğimiz ay Zeynep Bastık ile ünlü şarkıcının üç yıldır birlikte olduğu reklamcı Tolga Akış’ın İzmir Alaçatı’da gerçekleşen düğününe katılmıştı.

DÜĞÜN ARDINDAN TATİL KEYFİ

Düğünün ardından soluğu Bodrum’da alan ve Ganj Türkbükü’nün iskelesinde görüntülenen Türk, gün içinde arkadaşları ile bol bol sohbet edip, güneşlenmeyi tercih etmişti.

Akşam saatlerinde denize giren Tuğba Melis Türk, basın mensuplarını fark edince, önce tereddüt etse de ardından sudan çıkıp duş almıştı.

Tuğba Melis, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın yapımcısı ve sunucusu olduğu ‘Survivor 2020 yarışmasında ünlüler takımı adına mücadele etmişti.

Yorum Yap