Ünlü oyuncu polise baş atıp Sedat Peker’le tehdit etmiş 

 Ünlü oyuncu polise baş atıp Sedat Peker’le tehdit etmiş 

Karaköy Bankalar Caddesi’nde bulunan bir yerde dün gece 01.00 sıralarında meydana gelen olayın ayrıntıları ortaya çıktı.  Oyuncu Ayşegül Çınar’ın erkek arkadaşı Furkan Çalıkoğlu’nun birlikte yemek yedikleri cümbüş yerinde etraftakilerle tartıştı.

Polis tutanağına nazaran daha sonra da mutfağa giden Çalıkoğlu eline iki bıçak alarak yer sahibi ve çalışanlara saldırdı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis takımı sevk edildi. Polis, Çalıkoğlu’nu bırakmaya ikna edemediği bıçağı, bir anlık dikkatinin dağılmasından faydalanarak elinden aldı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

POLİS MEMURUNUN SİLAHINI ALDI

Furkan Çalıkoğlu, tekrar yer yetkilileri ve çalışanlarına saldırmak istediği sırada kendisini tutmak isteyen polis memurunun belindeki silahı alarak yerde ateş ettiği öğrenildi. İkinci defa güç kullanılarak gözaltına alınan Çalıkoğlu kelepçelenerek yerden çıkarılmak istendi.

SEDAT PEKER BİLE GÖRÜNTÜSÜNDE BENDEN BAHSETTİ 

Çalıkoğlu’nun yerden çıkarıldığı sırada polislere pürüz olmak isteyen oyuncu Ayşegül Çınar ise, “Siz benim erkek arkadaşımı gözaltına alamazsınız. Ben sanatçıyım. Haritadan yer belirleyin. Gazetecileri çağıracağım buraya hepinizi rezil edeceğim. Ankara’daki rütbeli kontaklarımı arayacağım. Sedat Peker bile görüntüsünde benden bahsetti. Onlar her yerde. Sizi tek tek vurdurtacağım” dediği öğrenildi.

OYUNCU ÇINAR POLİSE BAŞ ATTI

Gözaltına alınan Ayşegül Çınar ve Furkan Çalıkoğlu, hekim raporu alınmak üzere hastaneye götürüldüğü sırada teze nazaran Ayşegül Çınar polis aracı içerisinde polis memuruna baş attığı öğrenildi. Bıçak ve aldıkları darbeyle hafif halde yaralanan 5’i polis 9 kişi ise ayakta tedavileri yapıldı.

“SİZ MECZUP MİSİNİZ BEYFENDİ”

Polis merkezindeki süreçleri devam eden ünlü oyuncu Ayşegül Çınar, parmak izinin alınması için dışarı çıkartıldı. Bu sırada basın mensuplarına konuşan Ayşegül Çınar, “Mekanda oturuyorduk tanımadığımız biri geldi Furkan’ın başında şişe kırdı. Sonra polisler geldi. Olay büyüdü” dedi. Ayşegül Çınar, uyuşturucu tezlerine ise “Siz meczup misiniz beyefendi” diyerek reaksiyon gösterdi.

ŞİKAYETÇİ OLDULAR

Ortalarında polislerin de bulunduğu 9 kişi, Çalıkoğlu ve Çınar’dan şikayetçi oldu. Geceyi Karaköy Polis Merkezi’nde geçiren Furkan Çalıkoğlu ve Ayşegül Çınar bugün savcılığa sevk edildi. (DHA-İHA)

Yorum Yap