Yeliz Yeşilmen ve kızının tatil keyfi

 Yeliz Yeşilmen ve kızının tatil keyfi

Bodrum’da objektiflere takılan Yeliz Yeşilmen, denizde kızı Asya ile eğlenceli anlar geçirdi. Yeşilmen, “Eylül sonuna kadar anne-kız tatilimizi uzattık” dedi.

Yeliz Yeşilmen, geçtiğimiz günlerde yine Bodrum’daydı. Yeni klibinin hazırlıklarına başlayan oyuncu, saçını ‘Afrika Modeli’ sarı ve kıvırcık yaptı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Çocukları ile birlikte Bodrum’a gelen Yeşilmen Yalıkavak’taki Miya Beach de oğlu Birbey ve kızı Asya ile keyifli anlar yaşarken, çocuklarının bol bol fotoğraflarını çekmeyi de ihmal etmedi.

TÜM BAKIŞLARI ÜZERİNDE TOPLADI

Uzun pareosu, şapkası ve gözlüğüyle dikkat çeken Yeliz Yeşilmen, yeni imajıyla tüm bakışları üzerinde topladı.

ESTETİK OPERASYON GEÇİRDİ

Oyuncu Yeliz Yeşilmen, estetik operasyonu geçirdi. Altı saat süren bir ameliyatın ardından gıdısını ve göz kapaklarını aldıran Yeşilmen, ‘hem para veriyorsunuz hem acı çekiyorsunuz’ dedi. 

Takipçilerinden gelen ‘Ne gerek vardı?’ yorumuna da cevap veren Yeşilmen, “Göz kapağımdan acayip et çıktı. Yorgun gösteriyordu, en son kendi çektiğim klibimde fark ettim gıdımın çıktığını. İnanın çok kolay değil, hem para veriyorsunuz hem acı çekiyorsunuz fakat kendinizi ödüllendiriyorsunuz. Kendinizi daha iyi hissedecekseniz böyle ufak dokunuşlar yapabilirsiniz” şeklinde konuştu.

Yorum Yap