Yiğit Marcus Aral, Şevval Şahin’in meskenine 100 metreden fazla yaklaşamayacak

 Yiğit Marcus Aral, Şevval Şahin’in meskenine 100 metreden fazla yaklaşamayacak

Yiğit Marcus Aral’ın geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin ile yemek yiyen Kerem Kamışlı’yı denize attığı sav edilmişti. Şevval Şahin ile Kerem Kamışlı’nın cürüm duyurusunda bulunmasının akabinde Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

İSİMLİ DENETİM TALEBİYLE SEVK EDİLDİ

Soruşturma kapsamında gözaltına alınarak Kartal’daki Anadolu Adliyesi’ne getirilen Yiğit Marcus Aral, savcılıkta söz verdi. Tabiri tamamlanan Aral, “özel hayata ait imaj ve sesleri ifşa etmek”, “tehdit” ve “yaralama” hatalarından isimli denetim talebiyle Anadolu Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edildi.

‘BASINA AÇIKLAMA YAPARAK KENDİSİNDEN AYRILDIM’

Türkiye’de tanınan bir Survivor yarışmacısı olduğunu ve sık sık magazin basınına çıktığını söyleyen Yiğit Marcus Aral sözünde, “Olay tarihinden bir hafta evvel kız arkadaşım Şevval Şahin’in Kerem Kamışlı ile bir otelde kaldıkları ve zımnî gizli bağlantı yaşadıkları kulağıma geldi. Bunun üzerine basına açıklama yaparak kendisinden ayrıldım” dedi.

Yaptığı basın açıklamasının akabinde Şevval Şahin ile buluştuklarını söyleyen Aral sözünde, “Benim kızacağım biçimde Instagram’dan Kerem Kamışlı ile olan görüntülerini story olarak attı” dedi.

100 METREDEN FAZLA YAKLAŞAMAYACAK

Hakimlik, kuşkulu Yiğit Aral hakkında, Şevval Şahin ve Kerem Kamışlı’nın ikametlerine 100 metreden fazla yaklaşmaması ve 2 ay müddetle her ayın birinci pazartesi günü ikametine en yakın kolluk ünitesine imza atması halinde isimli denetim kararları uygulanmasına karar verdi.

Yorum Yap