YÜSRA GEYİK, ARKA SOKAKLAR’A VEDA ETTİ

 YÜSRA GEYİK, ARKA SOKAKLAR’A VEDA ETTİ

Ekranların en uzun soluklu dizileri ortasında yer alan ‘Arka Sokaklar’da yaprak dökümü yaşanıyor.  ‘Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliha’ karakterini canlandıran Yüsra Geyik ile oğlu ‘Tekin’e hayat veren Onur Bay ‘Arka Sokaklar’a veda etti.

“SİZ BENİM HER ŞEYİMSİNİZ”

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Yüsra Geyik, sette çekilen görüntüleri Instagram hesabından paylaşarak şu notu ekledi:

“Sevgili ailem, mesleğe doğduğum, doyduğum, güldüğüm, ağladığım, üzüldüğüm, sevdiğim (ama en çok sevdiğim) -ben olduğum- ‘yaşar’ olduğum, tahminen biraz çocukluğum, katiyen gençliğim ve olgunluğum… Yani hayatım. Siz benim her şeyimsiniz. Birtakım borçlar ödenmez. Lakin bu yüzden ailemsiniz aslında değil mi? Biz birbirimize borçlanmayız. Koşulsuzca sever, sınırsızca sayar tahminen hepimiz hakkettiğimizden çok öbür yerlere koyarız birbirimizi.”

“En uygunu oluruz birbirimizin gözünde. En çok da biz acıtabiliriz birbirimizin canını. Fakat daima, o ‘can’da baki kalırız. Artık ben müsaadenizle hepimizin birlikte attığı en hoş kahkahaları yanıma alıp gidiyorum. Gülerken ağlamalarımız armağanı, cebimde. Teşekkür, içimdeki minnettarlığı karşılar halde değil. Siz beni hissedersiniz yanınızda, yörenizde… O denli bir his. Ben sizi daima gönlümde taşırım, o denli bir his. Sizi çok seviyorum. Allah hepimizin yolunu, bahtını açık etsin. Büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öperim.”

Yorum Yap