Sabah işe başladığı işletmeden akşam cenazesi çıktı

 Sabah işe başladığı işletmeden akşam cenazesi çıktı

Olay, Kepez İlçesi Göksu Mahallesi Suphi Türel Caddesi üzerinde bulunan kereste işletmesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, işletme içerisinde bulunan odunları kesme makinesine yükleyen Turgay Arslan (59), bir anda kötüleşerek yere yığıldı. Arslan’ın kötüleştiğini gören arkadaşları durumu 112 takımlarına bildirdi. 112 takımları tarafından yapılan denetimde yaşlı adamın hayatını kaybettiği belirlendi.

MEVT KUŞKULU GÖRÜLDÜ

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Vefat kuşkulu görülmesi üzerine 155 polis takımlarına bildirildi. Olay yerine gelen gruplar, yaşlı adamın hayatını kaybettiği yeri güvenlik şeridi içerisine alarak kanıt incelemesi yaptı. Öte yandan Arslan’ın acı haberini alan yakınları olay yerine gelerek büyük ıstırap yaşadı. Arslan’ın işe bu sabah başladığı öğrenildi.

Arslan ile birebir yerde çalışan Mustafa Çiçek gördüklerini şöyle anlattı: “3 arkadaş bir arada çalışıyorduk. Turgay bir anda titremeye başladı. Baktım düşecek kucakladım yere yatırdım. Masaj yaptık. Sonra 112 takımlarına haber verdik. Sonra hayatını kaybetti.”
Yaşlı adamın cesedi olay yerinde yapılan incelemenin akabinde kesin vefat sebebi öğrenilmesi için Antalya İsimli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. İHA

Yorum Yap