CHP’li Öztrak, Adana’da park ve kreş açılışına katıldı

 CHP’li Öztrak, Adana’da park ve kreş açılışına katıldı

Adana Büyükşehir Belediye Lideri Zeydan Karalar, CHP Genel Lider Yardımcısı Faik Öztrak ve beraberindeki heyet, birinci olarak Sarıçam ilçesine bağlı Çarkıpare Mahallesi Parkı’nın temel atma merasimini gerçekleştirdi.

Burada vatandaşlara seslenen Faik Öztrak, “Bizim belediyelerimiz, yeşile yeşil katmaya çalışıyor. Bizim belediyelerimiz bu türlü hoş parklar yapıyor. Burada bir parkın temel atma törenindeyiz, buradan çıkıp millete dokunan bir kreşin temel atma merasimine gideceğiz. Ben buradan Zeydan liderimize, bu türlü hoş bir yatırıma imza attığı için teşekkür ediyorum. Bu park yatırımının Adana’ya bölgeye iyi olmasını diliyorum” diye konuştu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Adana Büyükşehir Belediye Lideri Zeydan Karalar ise kimseyi ayırmadan hizmet ettiklerini belirterek, “Yıldırım Beyazıt Mahallesinde 7 bin metrekare park yapıyoruz. Bir yürüme yolu yapıyoruz. Osmangazi Mahallesinde 45 bin metrekare alanda Sarıçam’ın en hoş parklarından birini yapacağız. Merkez Park hariç ondan sonra Adana’nın en hoş parkı Sarıçam’da olacak. Sarıçam yeni bir yerleşim bölgesi, trafikte ne kadar kasvet çektiğinizi biliyorum. Buruk Mahallesindeki yol 13 yıldır yapılmıyordu lakin bu kardeşiniz yaptı. Artık İlim Yolu diyorlar. Başladılar, yüzde 10 bitti fakat onu da biz bitireceğiz. 2 gündür Tufanbeyli’deydik. Biz kimseyi ayırmayız. Vatandaşın olduğu yerde vatandaşın ne muhtaçlığı varsa biz oradayız” sözlerini kullandı.

Konuşmaların akabinde Lider Karalar ve CHP Genel Lider Yardımcısı Faik Öztrak, birlikte yapılacak olan kreşin temelini attı. Düzenlenen programın akabinde merkez Yüreğir ilçesine bağlı Mustafa Kemal Paşa Bulvarı üzerinde yapılan Portakal Çiçeği Parkının açılışı da gerçekleştirildi. Açılışta halk müziği sanatkarı Mustafa Özarslan da konser verdi. DHA

Yorum Yap