Bayan hekimden 48 saattir haber alınamıyor

 Bayan hekimden 48 saattir haber alınamıyor

Olay, 25 Haziran Cuma günü gece saat 23.00 sıralarında Antalya’nın Kepez ilçesine bağlı Varsak Mahallesi’nde meydana geldi. Mahallede bulunan halasından konuta yürüyerek dönmek isteyen Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi yeni mezunlarından Dr. His Eda Altıngeyik (24), konuta dönmedi.

Durumdan şüphelenen ailesi gideceği güzergahları denetim etti. Yapılan denetimlerde bir ize rastlanmadı. Bunun üzerine aile Sakarya Polis Merkezine giderek şikayette bulundu. Öte yandan genç kızın bugün yapılacak olan mezuniyet balosuna da gitmediği öğrenildi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“ADETA SIRRA KADEM BASTI”

Ablasının hayatından tasa ettiklerini belirten birebir okulda okuyan Mehmet Altıngeyik, “Ablam 2 gün evvel ablam kayboldu. Ben kaçırıldığından şüpheleniyorum. Sıradan bir yürüyüş esnasında kayboldu. Umarım bulunur. Hiçbir yerde iz yok. Polislerde uğraşıyor. Halamlara ziyarete gidiyorduk. Oradan yaya olarak meskene dönerken bir anda ortadan kayboldu. Adeta sırra kadem bastı. Hiçbir sorun yoktu. Ben kendisinin kaybolacağını düşünmüyorum. Umarım hayattadır. Hayatından kaygı duyuyorum. Yanında hiçbir şey yoktu. Cep telefonu cüzdanı bizdeydi. Meskene dönüyordu. Yakın aralıktı. Her yere müracaat yaptık. Rektörümüzde elinden geleni yapıyor. Kendisinin üzgün olduğunu duydum” dedi.

“AKLIMA DİĞER BİR ŞEY GETİRMEYE ÇALIŞIYORUM”

Ablasının mezuniyet balosuna dahi gitmediğini belirten genç, “Mezuniyet balosuna dahi gidemedi. Neden bir insan kaçırılsın. Umarım o denli bir şey olmamıştır. Aklıma diğer bir şey getirmeye çalışıyorum. Kameralara falan baktık. Bir sonuca varamadık. Hayatının baharında bir insan tahminen de ölmek üzeredir. Araştırılsın bulunsun” açıklamasına yer verdi. (İHA)

Yorum Yap