Britney Spears’a bir dayanak de Christina Aguilera’dan geldi

 Britney Spears’a bir dayanak de Christina Aguilera’dan geldi

Son 13 yıldır babasının vasiliği altında yaşayan müzikçi, bağımsızlığı için açtığı davada şok edici açıklamalar yaptı. Evlenmesine ve çocuk sahibi olmasına müsaade verilmediğini, uyuşturulduğunu, zorla çalıştırıldığını anlatan Spears’ın konuşmasından sonra ünlülerden ve hayranlarından çok sayıda takviye yağdı.

Geçtiğimiz hafta Justin Timberlake’in eski sevgilisine dayanak olmak için yazdığı tweet’lerden sonra bu hafta da Christina Aguilera Instagram’dan ünlü müzikçinin yanında olduğunu paylaştı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

ESKİ ARKADAŞINA TAKVİYE OLDU

Aguilera, Instagram’da yaptığı açıklamada şunları yazdı: “Son birkaç gündür Britney’i ve yaşadığı her şeyi düşünüyorum. Kendi yazgısını kendi elinde tutmak isteyen bir bayanın ya da insanın dilediği üzere yaşamasına müsaade verilmemesi kabul edilemez. Size yakın olanlar tarafından susturulmak, görmezden gelinmek, zorbalığa uğramak yahut dayanak görmemek hayal edilebilecek en yıkıcı ve alçaltıcı şey. Bunun beşere verebileceği zihinsel ve duygusal hasar hafife alınacak bir şey değil. Her bayanın kendi vücudu, kendi üreme sistemi, kendi mahremiyeti, kendi alanı, kendi şifası ve kendi memnunluğu hakkı olmalı. Birçoklarının hayal bile edemeyeceği şartlar ve baskı altında çalışan bir bayan en keyifli hayatı yaşamak için mümkün olan tüm özgürlüğü hak ediyor. Kalbim Britney ile. Dünyadaki tüm GERÇEK sevgiyi ve dayanağı hak ediyor.”

Aguilera; Justin Timberlake ve Ryan Gosling ile birlikte Spears ile birinci defa 1993 yılında Disney Channel’da “Yepyeni Mickey Mouse Club”a katıldığında tanıştı. İki bayan, 1990’ların sonunda ve 2000’lerin başında pop listelerinin tepesini paylaşıyorlardı.

Yorum Yap