CHP’li Başarır, Süleyman Özışık’ın belediyeden aldığı fiyatın evrakını paylaştı

 CHP’li Başarır, Süleyman Özışık’ın belediyeden aldığı fiyatın evrakını paylaştı

Mevzuyu gündeme getiren isimlerden olan CHP Mersin Milletvekili Ali Uzman Başarır, “Süleyman Özışık ve kardeşleri 4 ilçe belediyesi, bir büyükşehire müelliflik eğitimi vermiş” demişti.

Ali Yetenekli Başarır’a cevap veren Süleyman Özışık, “Ali Yetenekli Başarır. Sen pis bir yalancı, aşağılık bir iftiracısın. Söylediğin sayıların binde birini almadım. Bu iftiralarını mahkeme salonunda ispatlamana fırsat vereceğim. Sonra nasıl kıvırdığını da cemi cümle aleme izleteceğim söz!” diyerek toplumsal medya paylaşımında bulundu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

DOKÜMANINI PAYLAŞTI

Bunun üzerine Ali Uzman Başarır, bir ilçe belediyesinden Süleyman Özışık’a ödenen fiyatın evrakını ortaya koydu. CHP’li vekilin paylaştığı dokümanda Süleyman Özışık’ın Gemlik Belediyesi’nden ‘Yazarlık Okulu Projesi’ için 2019 yılında 6 seanslık program düzenlediği, hizmet alımı için yaklaşık bedelin 33 bin 700 TL olduğu görüldü.

“ŞEREFİNİZİ ORTAYA KOYDUĞUNUZ OLAYIN SONUCUNU İZLEDİK”

CHP’li Başarır dokümanları, “Kıvırmaktan bahsedecek en son şahıslar görüyorum ki en sonunda utanma hislerini da yitirmişler! Gururunuzu ortaya koyduğunuz olayın sonucunu tüm Türkiye hd izledik. Tekrar yüzünüz kızarmayacak lakin ben paylaşayım. “Binde birini almadım” dediğin paranın makbuzlarının bir kısmı” diyerek paylaştı.

Yorum Yap