DENİZİ KİRLETME TARTIŞMASI KANLA BİTTİ: 2 YARALI

 DENİZİ KİRLETME TARTIŞMASI KANLA BİTTİ: 2 YARALI

Olay Muratpaşa ilçesi Yeşilbahçe Mahallesi üzerinde yer alan falezlerin alt kısmında meydana geldi. Teze nazaran falezlerin alt kısmında atıl durumda bulunan plaja çadır kuran evsiz Bekir S., sabah saatlerinde Atilla A. ve Özcan G. ile denizi kirletme yüzünden tartıştı.

FALÇATAYLA YARALADI

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Atilla A. ile Özcan G., akşam saatlerinde tekrar Bekir S.’nin çadır kurduğu noktaya giderek tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Bekir S., yanında bulunan falçatayla iki arkadaşı boğazlarından yaraladı. Atilla A. ve Özcan G., 40 metrelik falezlerden kendi imkanlarıyla üst çıkarak hastaneye gitti.

Durumun bildirilmesi üzerine gelen polis grubu, Bekir S.’yi bulunduğu çadırdan alarak üst çıkardı. Bekir S.’nin de aldığı darbeler sonucu yaralandığını belirtmesiyle olay yerine ambulans çağrıldı. Sıhhat takımları Bekir S.’nin birinci müdahalesini ambulansta yaptıktan sonra hastaneye götürdü. Bekir S., Atatürk Devlet Hastanesi’nde yapılan müdahalenin akabinde Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi.

FALÇATA ARANDI FAKAT BULUNAMADI

Polis grupları evsiz olan ve falezlere çadır kuran Bekir S.’nin üstünde ve yanında bulunan eşyalarında falçatayı aradı, lakin bulamadı. Atilla A. ve Özcan G.nin hayati tehlikesinin olmadığı kaydedildi. DHA

Yorum Yap