DEVA Partisi vilayet lideri istifa etti

 DEVA Partisi vilayet lideri istifa etti

DEVA Partisi Kayseri Kurucu Vilayet Lideri Begüm Başmısırlı, vazifesinden istifa etti. DEVA Partisi Genel Merkez İdare Şurası Üyesi ve Bölge Koordinatörü İbrahim Gezer, Başmısırlı’nın işlerinin yoğunluğundan ötürü istifa ettiğini açıkladı.

“İŞLERİNİN YOĞUNLUĞUNU MÜNASEBET GÖSTERDİ”

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Begüm Başmısırlı’nın parti gönüllüsü olarak yoluna devam edeceğini söz eden İbrahim Gezer şu sözleri kullandı:

* Partimizin Kayseri Kurucu Vilayet Lideri Sn. Begüm Başmısırlı geçen hafta partimizin genel merkezini ziyaret ederek parti yetkililerimizle görüşmüş ve işlerinin yoğunluğu gerekçesiyle vilayet başkanlığını yürütmekte zorlandığını, bu yüzden vilayet başkanlığı misyonunu bırakarak bundan sonraki süreci bir Deva Gönüllüsü olarak sürdürmek istediğini belirtmiş ve istifa dilekçesi vermiştir.

* Bu talep üzerine parti yetkililerimiz vilayet liderimizden Pınarbaşı ilçemizin genel heyetine kadar vazifesi sürdürmesini ve ondan sonra ayrılmasını rica etmişler ve bu mevzuda mutabık kalınmıştır.

* Bu vesileyle grup arkadaşlarıyla birlikte vilayet teşkilatımızın kuruluşunu gerçekleştiren, hizmet binamızın tutulmasını ve faaliyete hazır hale getirilmesini sağlayan ve öbür birçok çalışmayı yürüten kurucu vilayet liderimiz Sn. Begüm Başmısırlı’ya, bundan sonra da yol arkadaşlığımızın devamı inancıyla partimiz ismine teşekkürü bir borç biliriz.

Yorum Yap