Diego Costa transferinde sona gelindi

 Diego Costa transferinde sona gelindi

Beşiktaş’ta golcü transferi sürat kazanmış durumda… Beşiktaş idaresinin bir müddettir görüşme halinde olduğu Diego Costa konusunda olumlu gelişmeler yaşandı. Siyah-beyazlıların bonuslarla birlikte yıllık 3 milyon Euro’luk maaş teklifini kabul ettiği öğrenilen İspanyol forvet için son kararı Lider Ahmet Parıltı Çebi verecek.

Dünkü idare tepesinde Diego Costa transferinin de konuşulduğu, Çebi’nin yüksek maliyet bakımından biraz düşüneceğini kurmaylarına ilettiği tabir edildi. Teknik Yönetici Sergen Yalçın, Diego Costa transferinin gerçekleşmesi için idareye rapor sunmuştu. 32 yaşındaki golcünün transferiyle ilgili önümüzdeki hafta sıcak gelişmeler yaşanması bekleniyor.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

KRİZ YOK, İMZA VAR

Öte yandan Beşiktaş’ta beklenen dev tepe dün gerçekleşti. Siyah-beyazlıların Lideri Ahmet Işık Çebi, Asbaşkan Emre Kocadağ ile birlikte Teknik Yönetici Sergen Yalçın’la görüştü. Bu görüşmenin akabinde Çebi, kulüp binasına geçti ve yöneticileri topladı. Sergen Yalçın’ın taleplerini dinleyen siyah-beyazlıların lideri, imzaların en kısa müddette atılacağını kurmaylarına söyledi. Bu ortada transferlerle ilgili Kocadağ’la görüşen başarılı hoca, destek istediği bölgeleri tek tek söyledi.

Yorum Yap