ÇORLU’DA, SAHTE İÇKİ CAN ALDI!

 ÇORLU’DA, SAHTE İÇKİ CAN ALDI!

Çorlu’da, perşembe gecesi Hıdırağa Mahallesi Çiçek 4’üncü Sokakta bakkalın yanında Pakistan asıllı Ikhlague Hussam (26) yerde baygın yatarken bulundu. İhbar üzerine bölgeye polis ve sıhhat takımları sevk edildi. Sıhhat vazifelilerinin birinci müdahalesinin akabinde Çorlu Devlet Hastanesi’ne kaldırdığı, Hussam hayatını kaybetti.

Yapılan incelemede Hussam’ın düzmece içkiden zehirlendiği belirlendi. Perşembe gecesinden itibaren düzmece içkiden zehirlenme gerekçesiyle hastaneye başvuranların sayısı 19a yükseldi. Dün ağır bakım servisinde tedavi gören Emin Kırcaali (65), bugün de Mehmet Pamukçu, Sadık Akın Usal ve Altuğ Oktay, hayatını kaybetti.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Tekirdağ’da düzmece içkiden ölenlerin sayısı 5e yükselirken, Çorlu Devlet Hastanesinde 6’sı entübe 14 kişinin tedavisi ise devam ediyor.

Uydurma içkiyle ilgili dün emniyette süreçleri tamamlanan ilçede büfe işleten Hüseyin Coşkun ile Süleyman Malkoç, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Gözaltındaki başka şüpheliler, K.U., M.D. ile C.G.nin ise sorguları devam ediyor. (DHA)

Yorum Yap