Emin Adanur: Borcun 550 milyon değil, 850 milyon TL olduğunu gördüm

 Emin Adanur: Borcun 550 milyon değil, 850 milyon TL olduğunu gördüm

TFF 1. Lig takımlarından Bursaspor’da en çok merak edilen hususların başında transfer tahtası geliyor.

Yeşil-beyazlı kulüpte takım liderliği misyonuna soyunan 2. Lider ve Futbol Şube Sorumlusu Emin Adanur, yaptığı açıklamada, “Söz verdiğimiz üzere o tahta açılacak. Bize inanın ve güvenin” dedi. Adanur, toplumsal medya hesabından şu kelamları sarf etti:

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“Tek topa vurmadan 7 milyon alacağı olan, Bursaspor markasıyla kendini dünyaya tanıtan ve bu kulüpten ekmek yiyip sırtını dönen futbolcuları, dövizde bile %18 faize imza atılan kontratları gördüğüm için sitem ettim. Daha düne kadar 550 milyon TL diye açıklanan borcun, 10 gün sonra 850 milyon TL olduğunu gördüğüm için sitem ettim. 70-80 milyon TL diye bilinen transfer tahtası borcunun 150-160 milyon TL olduğunu gördüm için sitem ettim.”

“Bursaspor’u bu hale getirenleri tek tek ortaya çıkaracağız”

Koca koca insanların kendi keyifleri için Bursaspor markasını nasıl bu hale getirdiklerine mana veremediğini söz eden Adanur, “Arkadaşlar, emin olun hiç şikayet etmiyorum, yalnızca Bursaspor’u bu halde gördüğüm için çok üzüldüm. Ancak hiç merak etmeyin. Kuracağımız ‘Yolsuzluk Komisyonu’ Bursaspor’u bu hale getirenleri tek tek ortaya çıkaracak ve sizlere açıklayacağız. Bu ortada, gönlünüz rahat olsun, kelam verdiğimiz üzere o tahta açılacak. Bize inanın ve güvenin” sözlerini kullandı.

Yorum Yap