Eşref Hamamcıoğlu: Beyaz sayfa açacağız

 Eşref Hamamcıoğlu: Beyaz sayfa açacağız

Galatasaray’da başkanlık seçimi öncesinde adaylardan Eşref Hamamcıoğlu, Korkusuz’a açıklamalarda bulundu. “Galatasaray’ı ayakta tutan, fikir ayrılıklarına karşın sevgi ve hürmetle ortak hareket etmekti” diyen Eşref Hamamcıoğlu, şunları söyledi:

“Ortak akıl ortadan kalkınca Galatasaray’ın en büyük gücü olan insan kaynağının gücü ortaya çıkmıyor. Birleştiremeyip üzerine ayrıştırınca yalnızca seçilmiş bireylerin tasarrufuna kalıyorsunuz. Fikir ayrılıklarına karşın beşerler birbirine düşman olmamalı. Birlik yine tahsis edilirse Galatasaray sıkıntılarına tahlili kendi içinde bulabilir. Bu yüzden bizim seçim mottomuz, ‘Galatasaray’a inanç’. İdare heyetimizi oluştururken birçok ögesi dikkate aldık. Bizim idaremiz, gelecekte kendi içinden lider çıkaran bir idare olacak. Galatasaray’da her manada beyaz sayfa açmaya geliyoruz. Ortak akılla, sevgi ve hürmetle yöneteceğiz.”

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“KİŞİLERE BAĞLI KALINMAYACAK”

“Kurumsal çatı en acilinden kurulmalı. Sportif A.Ş. devam etmiş olsaydı bugün teknik yöneticinin kim olacağı, kimlerin transfer edileceği üzere hususlar sorun olmazdı. Futbolda şahıslara bağlı bir sistem kurmayacağız. Ayrıyeten stadyumun içerisine EuroLeague standartlarında kapalı bir salon yapacağız. Proje onayıyla Kemerburgaz sürecini çabucak başlatmalıyız. Kapalı spor salonunun, Kemerburgaz’ın, Florya’nın bütün finansmanını bir üyemiz karşılayacak.”

Yorum Yap