SAMSUN İLKADİM İLÇESİNDE YILAN PANİĞİ!

 SAMSUN İLKADİM İLÇESİNDE YILAN PANİĞİ!

Olay, İlkadım ilçesi Osmaniye Caddesi Yavuz Sokak üzerindeki park halindeki bir arabada meydana geldi. Birinci olarak bir apartmana giren yılanı mahalle sakinleri sokağa gerçek kovaladı.

MOTOR KISMINA GİRDİ

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Ardından mahalle sakinlerinden alınan bilgiye nazaran 1 buçuk metre uzunluğunda siyah renkteki yılan bir aracın motor kısmına girdi. Bunu gören vatandaşlar itfaiye gruplarını aradı. Araç sahibinin de olay yerine gelmesiyle birlikte inatçı yılanı çıkarma süreci başladı.

SAATLERCE UĞRAŞTILAR AMA…

Saatler süren uğraşa karşın yılan çıkmadı. Bu olayı ise etraftaki vatandaşlar balkonlarında çekirdek çitleyerek izledi. Yılanı çıkarmak için süt bile koyan takımlar, yılan çıkmayınca araç sahibinden itfaiye merkezine gelmesini istedi. Araç sahibi bu teklifi kabul etmeyince yılan araç içerisinde kaldı.

ÇIĞLIK ATTI

Bir mahalle sakini, “Eve gerçek geliyordum. Bir anda apartmanda çığlık oldu. Bizim apartman sakinlerinden birisi yılanı fark etti. Başka bireyler geldi. Kovaladık, apartmandan çıkardık. Daha sonra otomobilin içine girdi. Siyah, ince uzun ve uzunluğu bir buçuk metre kadardı” dedi.

Mahalle sakini Taner Veysi ise, “Eczanenin önündeydim. Apartmana girmesin diye yolda durdum. Apartmanın önünde bir abla vardı. Bir elinde demirle müdahale edince yılan aracın altına girdi. Orada da kayboldu” diye konuştu. İHA

Yorum Yap