Fahriye Evcen ile Burak Özçivit: İnsanın canı tatile gitmek istemiyor

 Fahriye Evcen ile Burak Özçivit: İnsanın canı tatile gitmek istemiyor

Türkiye’nin güneyini etkileyen orman yangınları nedeniyle üzüntülü olduklarını dile getiren Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti, Bodrum Gümüşlük’teki evlerinin alevlerin arasında kalmasıyla yöre halkı gibi kendilerinin de korktuğunu anlattı.

Çift şöyle konuştu; “Yaşanan olaylar herkesi olduğu kadar bizi de üzdü. Biz de zaten dönmüş bulunduk sonradan da bir şeyler oldu. Çok korktuk orada da fazla tadımız yoktu.”

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“Zaten ikimizin de dizi hazırlıklarımız başlamıştı onun için dönmüştük. Belki bir daha gidecektik ama bu yaşananlardan dolayı insanın canı gitmek istemiyor.”

“KARAN BİR O SETE BİR BU SETE GİDECEK”

Fahriye Evcen, yeni sezonda eşi Burak Özçivit gibi dönem dizisiyle ekrana gelip birbirlerine rakip olmaya hazırlanırken, sete çıktıklarında oğulları Karan’a nasil bakacaklarına da açıklık getirdi.

Evcen yeni dizi heyecanını “Ben de ekranda olmayı özledim. Az kaldı sete çıkmaya” diye getirirken, Burak Özçivit “İkiniz setteyken çocuğa kim bakacak?” sorusuna “Karan bir o sete bir bu sete gidip arada gezecek” diye cevap verdi.

NE OLMUŞTU?

İki aydır eşi eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan ile birlikte Bodrum’da tatil yapan oyuncu Burak Özçivit, önceki gün ailesiyle İstanbul’a döndü.

Ancak çiftin Gümüşlük’teki evinin etrafındaki ormanlık alanda yangın çıktı. Haberi uçaktan iner inmez öğrenen ünlü oyuncu, sitesinin bekçisinden bilgi istedi.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

İstanbul’a dönen bir çocuk babası Burak Özçivit, sosyal medya hesabı üzerinden yangının evine yakın bölümde olduğu video paylaştı, “Gümüşlük, şimdi de bize geliyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun” mesajını yazdı.

Yorum Yap