FENERBAHÇE LİDERİ ALİ KOÇ YILDIZ GOLCÜYLE ANLAŞTI

 FENERBAHÇE LİDERİ ALİ KOÇ YILDIZ GOLCÜYLE ANLAŞTI

Fenerbahçe, dünyaca ünlü forvet Edin Dzeko transferiyle bombayı patlatıyor… Lider Ali Koç’un seçim armağanı Dzeko olacak. Ali Koç, yaz tatilini Türkiye’de geçiren 35 yaşındaki golcü futbolcuyla irtibata geçti ve yıllık fiyat konusunda mutabakat sağladı. 1 yıl daha mukavelesi bulunan Roma’yla yapılacak görüşmelerde son pürüzlerin giderilmesi bekleniyor. Gelecek hafta yapılacak seçimli kongrede Ali Koç’un dev transferi açıklaması bekleniyor.

Dzeko’nun ismi Türkiye için yabancı değil… Beşiktaş da birçok sefer Boşnak forvetle temasa geçmişti. Sarı-lacivertlilerin yeni transferi Serdar Dursun, tatil yaparken denk geldiği Dzeko’yla fotoğrafını paylaşıp “4-4-2’nin çift forveti” esprisi yapmıştı. 1.93 uzunluğundaki Boşnak forvet, geçen dönem Roma formasıyla 42 maça çıkıp 14 gol ve 4 asistle oynamıştı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

ALİ KOÇ’TANA ACI GERÇEKLER

Öte yandan Fenerbahçe Lideri Ali Koç, Yüksek Divan Şurası üyelerine yaptığı konuşmada ülkenin bulunduğu duruma dikkat çekti. Ali Koç, “Hepimiz biliyoruz ki transfer ödemeleri yapılamaz, maaşlar geç ödenir ve CAS’ta en çok davası olan ülke pozisyonundayız. Avrupa Kulüpler Birliği’nde olduğum için dünya genelinde tanınan birkaç isimden ‘Hayatta çalışacağım en son yer Türkiye’ yaklaşımını gördüm. Berbata gidiyoruz, futbol iklimimiz iç açıcı değil” tabirlerini kullandı.

Yorum Yap