Fenerbahçe seçiminde oy kullanan Caner Erkin’den Beşiktaş ve Galatasaray kelamları

 Fenerbahçe seçiminde oy kullanan Caner Erkin’den Beşiktaş ve Galatasaray kelamları

Fenerbahçe Kulübü’nün olağan genel şurasına gelerek oy kullanan sarı-lacivertli futbolcu Caner Erkin, lider Ali Koç’un tek aday olarak girdiği seçim için Ülker Stadyumu’na geldi. 13 numaralı sandıkta oyunu kullanan 32 yaşındaki Fenerbahçeli futbolcu, kulübü için genel konseyin iyi olmasını dilerken Beşiktaş ile Galatasaray’a da göndermede bulundu.

Fenerbahçe’de 2. devrini yaşayan Caner Erkin, FB TV’ye yaptığı açıklamada, “İnşallah iyisi olur. İnşallah liderimiz uzun mühletler daha burada olur. “Haklıydık, kazandık” yazısını okudum. Ben de buradaydım, ufak bir ayrılık oldu. Fakat uzun yıllar bedenim el verdiği sürece Fenerbahçe’ye hizmet edeceğim” tabirlerini kullandı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Fotoğraf: Fatih Erdoğdu – Sözcü

Fenerbahçeli olmanın sıkıntı olduğunu vurgulayan Caner, “Sünnet olurken bir görüntüm var, onu paylaşacağım. Ben küçüklükten beri Fenerbahçeliyim. Galatasaray’da oynarken de bunu söylüyordum. Ölene kadar Fenerbahçeliyim. Fenerbahçelilik çok farklı. Beşiktaş, Galatasaray’a da hürmetim var lakin Fenerbahçe daima kalbimde olacak. Fenerbahçelilik zordur. Herkes karşımızda olabilir. Biz sonuna kadar savaşacağız” formunda konuştu.

Yorum Yap