Galatasaray’da Mostafa Mohamed sakatlandı! Açıklama

 Galatasaray’da Mostafa Mohamed sakatlandı! Açıklama

Galatasaray, yeni dönem hazırlıkları kapsamında Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Rumen takımı Dinamo Bükreş ile karşı karşıya geldi.

Çabanın 4’üncü dakikada ceza alanı içi sol çaprazından yaptığı vuruşun akabinde rakip savunmacının darbesiyle yerde kalan Mostafa Mohamed, sol dizini tutarak sıhhat vazifelilerinin saha içerisine çağrılmasını işaret etti.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Sıhhat vazifelilerinin alana girmesinin akabinde Mısırlı oyuncunun tedavisine bir mühlet burada devam edildi. Daha sonra saha kenarına alınan 23 yaşındaki oyuncu, 9’uncu dakikada yerini Ali Yavuz Kol’a bıraktı.


MOHAMED’İN SAKATLIĞI HAKKINDA AÇIKLAMA

Galatasaray’ın 2-1 kazandığı müsabakanın akabinde sarı kırmızılı kulüp Mohamed’in sıhhat durumuna ait şu açıklamayı yaptı: “Sol dizinde esneme, sol ayak bileğinde darbeye bağlı ödem, gerçekleştirilen acil MR tetkiklerinde ise sol dizinde kemik ödemi ve kapsülde kanama tespit edilmiş, rastgele bir bağ yaralanmasına rastlanmamıştır. Buna ek olarak sol ayak bileği MR’ında kemik ödemi ve eklem kapsülünde kanama mevcut olan oyuncumuzun tedavisine başlanmıştır.”

Yorum Yap