Ghezzal olmasa Adam Ounas

 Ghezzal olmasa Adam Ounas

Yeni dönemde hem Şampiyonlar Ligi hem Muhteşem Lig için tezli bir takım kurmak isteyen Beşiktaş’ta transfer çalışmaları devam ediyor. Siyah-beyazlılar ikili kupalı dönemin mimarlarından Rachid Ghezzal’ın bonservisini almak için Leicester’la pazarlıklarını sürdürüyor. Monaco ve Lyon’un da devrede olması fiyatın düşürülmesine mani olsa da Cezayirli yıldız Beşiktaş’ta kalmak istiyor.

ULUSAL GRUP ARKADAŞLARI

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Kara Kartal, Ghezzal transferinde keyifli sona ulaşamazsa rotasını İtalya’ya çevirecek. Beşiktaş bonservisi Napoli’de bulunan, geçen dönemin ikinci
yarısını Crotone’de tamamlayan Adam Ounas için teşebbüslere başladı. Ghezzal’ın da Cezayir Ulusal Grubu’ndan arkadaşı olan 24 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Beşiktaş’a gelmeye sıcak bakıyor. İdare, 1 yıllık kontratı kalan Ounas’ı düşük bir bedelle almayı planlıyor.

NİCE’İN ERSİN ISRARI

Fransız kulübü Nice’in Ersin Destanoğlu ısrarı sürüyor. 7 milyon Euro’luk birinci teklifi Beşiktaş idaresinden kabul görmeyen Ligue 1 temsilcisinin fiyat artırdığı öğrenildi. Siyah-beyazlıların kapısını bir kere daha çalan Nice’in 7 milyon Euro bonservise ek olarak 3 milyon Euro’luk Şampiyonlar Ligi iştirak bonusu önerdiği ve Beşiktaş’tan yanıt beklediği belirtildi.

Yorum Yap