İki küme ortasında silahlı çatışma! Meyyit ve yaralılar var

 İki küme ortasında silahlı çatışma! Meyyit ve yaralılar var

Olay, Yüreğir ilçesine bağlı Ulubatlı Hasan Mahallesi’nde meydana geldi. Alınan bilgiye nazaran, daha evvel birbirleriyle husumetli olan iki küme sokak ortasında bir anda hengame etmeye başladı.

SİLAHLI ÇATIŞMA ÇIKTI

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Hengame büyüyerek silahlı çatışmaya döndü. Pompalı tüfekle ve tabancalarla her iki küme birbirlerine karşı tekraren ateş açtı. Yaklaşık 5 dakika boyunca birbirlerine ateş açan şüpheliler polislerin gelmesi üzerinden olay yerinden kaçtı. Yaşanan çatışma sırasında, Sergen E., Ayaz G., Bülent G., Mert N., Serdal G., Fatih Yıldırım ve olayla alakası olmadığı halde ortada kalan bayan Özgür K. yaralandı.

BİR KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Yaralılar bölgeye sevk edilen sıhhat gruplarınca Adana Kent Hastanesi ve Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Balcalı Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralılardan Fatih Yıldırım hastanede yapılan müdahalelere karşın kurtarılamadı. Fatih Yıldırım’ın cesedi otopsisi yapılmak üzere Adana İsimli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

“50’İN ÜZERİNDE BOŞ KOVAN BULUNDU”

Olay yerine gelen polis grupları çatışmanın yaşandığı sokakta yaptığı çalışmada, pompalı tüfek ve tabancalara ilişkin 50’in üzerinde boş kovan buldu. Kovanlarda kanıt çalışması yapıldıktan sonra ayrıntılı incelenmek üzere emniyete götürüldü. Olayda kullanılan bir pompalı tüfekte ele geçirildi. Arbede sırasında sokakta bulunan 4 araca çok sayıda mermi isabet etti. Polisin olayla ilgili incelemesi devam ediyor. İHA

Yorum Yap