İngiltere’yi sallayan ihanette yeni ayrıntılar: Hancock ve danışmanı birlikte yaşamaya başladı

 İngiltere’yi sallayan ihanette yeni ayrıntılar: Hancock ve danışmanı birlikte yaşamaya başladı

İngiltere’de corona virüsünde Delta mutasyonu kaygısı yaşanırken, salgınla gayretin en kıymetli isimlerinden Sıhhat Bakanı Matt Hancock’un istifasının şoku yaşanıyor.

15 yıllık eşini, danışmanı Gina Coladangelo ile aldatan Hancock’un ihanetiyle ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Whitehall’daki ofisinde 6 Mayıs’ta Coladangelo ile öpüşürken imgeleri sızan Hancock’un, skandal patlak vermeden kısa müddet evvel eşi Martha Hancock’a ayrılmak istediğini söylediği öne sürüldü.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Oliver Tress ve Gina Coladangelo.

42 yaşındaki Hancock, üç çocuğunun annesine evliliklerini bitirmek istediğini söyledikten sonra konutu de terk etti.

İngiltere’nin gündemine oturan olayın baş kahramanlarından Gina Coladangelo’nun da eşini terk ettiği belirtildi. The Sun’ın haberine nazaran 43 yaşındaki üç çocuk annesi Coladangelo, skandalın patlak vermesinin akabinde Oliver Bonas markasının kurucusu milyoner Oliver Tress’ten ayrılma kararı aldı.

Hancock ve Coladangelo’nun ilgisi bu imgelerle ortaya çıkmıştı.

Tress’in şoke edici olayın akabinde bir de terk edilmesiyle büyük yıkım yaşadığı belirtilirken, aile dostlarının kendisini teselli etmeye çalıştığı öğrenildi.

Gina Coladangelo ve Matt Hancock.

Öte yandan yasak aşkları uğruna evliliklerini hiçe sayan Hancock ve Coladangelo’nun, imgelerinin sızdırılmasına karşın münasebetlerinin ardında oldukları söz ediliyor. İngiliz basınının ikiliye yakın kaynaklara dayandırdığı bilgilere nazaran, tanışıklıkları üniversite yıllarına dayanan Hancock ve Coladangelo hiç vakit kaybetmeden bir arada yaşamaya bile başladı.

Yorum Yap