İstanbul’da eski koca dehşeti: Tekraren bıçakladı, etraftakiler kurtardı…

 İstanbul’da eski koca dehşeti: Tekraren bıçakladı, etraftakiler kurtardı…

Güvenlik kamerasına yansıyan olay sabah saat 07.30 sıralarında Küçükçekmece Sultan Murat Mahallesi 2. Şen Sokak’ta meydana geldi.

Edinilen bilgiye nazaran K.E. , 3 yıl evvel boşandığı E.O.’yu gerisinden yaklaşarak sokak ortasında tekraren bıçakladı. Argümana nazaran K.E. eski eşini bıçakladıktan sonra ölmesi için başında bekledi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Bayanın yardım çığlıkları üzerine mahallede yaşayanlar olaya müdahale etti. Evvel balkondan saldırgana bir cisim atıldı. Daha sonra meskenlerinden ellerinde sopalarla çıkan kimi sokak sakinleri, K.E.’nin elindeki bıçağı yere atmasını sağladı.

Yerde yatan bayana birinci müdahale de tekrar etraftakiler tarafından yapıldı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sıhhat takımları sevk edildi. Yaralı bayan, yapılan birinci müdahalenin akabinde hastaneye kaldırıldı. Polis takımları kaçan K.E.’yi kısa müddette gözaltına aldı.

“KAN AKIŞI DURMUYORDU”

Sokakta yaralı bayana birinci müdahaleyi yapan Emre Albayrak, “Ben uyurken bayan bıçaklanmaya başlamış. Çığlık atmaya başladığında aşağı koştum çabucak. Adam bizi görünce bıçaklamayı bıraktı geri çekildi. Bıçağı yere attı. Bayana yöneldim, elini makûs kesmiş kan akışı durmuyordu. Ben de koluma bastırdım ondan sonra ambulansı bekledik.” dedi. Polisin olayla ilgili çalışması devam ediyor. (DHA)

Yorum Yap