İstanbul’da evvel tartıştı, sonra dehşet saçtı!

 İstanbul’da evvel tartıştı, sonra dehşet saçtı!

Olay, saat 02:00 sıralarında Bağcılar 100.Yıl Mahallesi Fetih Caddesi üzerinde bulunan bir parkta yaşandı.

Teze nazaran, Ali Tulgaroğlu (51), parkta ailesiyle birlikte oturan bir kişi ile şimdi bilinmeyen bir sebeple tartışma yaşadı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Tartışmanın büyümesiyle olay hengameye dönüştü. Ali Turhanoğlu arbedede kendisine dayanak olması için bir arkadaşını aradı. Olay yerine gelen arkadaşı ve Ali Tulgaroğlu, aile fertlerinin sakinleştirmeye çalıştığı şahıs tarafından kurşun yağmuruna tutuldu.

Silahlı arbede sonrası Ali Tulgaroğlu ağır yaralanırken, arkadaşı ise bacağından yaralandı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sıhhat takımı sevk edildi.

Polis takımları olay yerine gelerek geniş güvenlik tedbirleri alırken sıhhat takımları yaralılara müdahale etti. Silahlı arbedede ağır halde yaralanan iki çocuk babası Ali Tulgaroğlu olay yerinde hayatını kaybederken bacağından yaralanan arkadaşı ise birinci müdahalesinin akabinde hastaneye kaldırıldı.

Ali Tulgaroğlu’nun vefat haberini alan aile yakınları olay yerine geldi. Kanlar içinde yerde yatan adamı gören aile yakınları gözyaşlarına boğuldu. (İHA)

Yorum Yap