Polislere beddua edince gözaltına alındı

 Polislere beddua edince gözaltına alındı

Olay, dün saat 23.30 sıralarında Orhanlar Mahallesi Anıt kavşağında meydana geldi. Kontrol yapan polis grupları, Gökhan K. idaresindeki arabası durdurdu.

Gökhan K.’nın yapılan alkol testinde 1.97 promil alkollü olduğu tespit edildi. Gökhan K., süreçler için polis merkezine götürülürken arabada bulunan Bahadır D. ise aracın kendisine ilişkin olduğunu sav etti. Polis memurları, Bahadır D.’ye arabanın otoparka çekileceğini söyledi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Arabanın anahtarlarını vermek istemeyen Bahadır D., haber vermesiyle kontrol noktasına gelen eşi tarafından da ikna edilemedi.

GÖZALTINA ALINDI 

Bahadır D., geçen 18 Nisan’da corona virüs nedeniyle hayatını kaybeden polis memuru Mustafa Dönmez’e ve vazifeli polis memurlarına hakaret ettiği gerekçesiyle polis merkezine götürülmek istendi. Bahadır D., grup aracına bindirilmeden evvel, “Ben size bir şey demedim. Yalnızca Mustafa Dönmez’in de sizin de …. versin dedim” dedi.

Şikayetçi olan polis memuru Aydın Yılmaz, Mustafa Dönmez ile bir arada çalışırken Kovid-19’a yakalanmış ve 17 gün ağır bakım, 6 gün servis ve yaklaşık bir hafta konutundaki tedavisinin akabinde vazifesine geri dönmüştü. Alkollü olan Bahadır D.’nin hakaretlerini duyanlar şahit olarak söz vermek üzere polis merkezine gitti. (DHA)

Yorum Yap