Selim Selimoğlu: Rizespor bu vakte kadarki en şanslı periyodunda

 Selim Selimoğlu: Rizespor bu vakte kadarki en şanslı periyodunda

Çaykur Rizespor’un hafta sonu yapılan genel şurası sonrası Tahir Kıran başkanlığında oluşan idarede kulübün basın sözcüsü olarak görevlendirilen Selim Selimoğlu, yeşil mavili grubun maksatlarını anlattı. Çocukluğunun tesislerde geçtiğini söyleyen Selimoğlu, “Rizespor maçlarının olduğu günler beşerler dükkanlarını kapatıp statlara koşardı. Başarısız olduğumuz maçlarda bile beşerler bir sonraki maçın tarihini iple çekerdi. Bu sene prestiji ile taraftarın heyecanının yine geri geleceğine inanıyorum” dedi.

Selim Selimoğlu, “Çaykur Rizespor’u vakte taşıyacakları vurgusunu yaparak, “Hepimize idarede, alanda, tribünde misyonlar düşüyor. Federasyonla barışık, kulüplerle daha uygun bağlantılar kurarak kardeşlik anlayışı içerisinde idare anlayışı benimseyeceğiz. Birebir biçimde taraftarın da bu noktada hassasiyet göstereceğini inanıyorum. Tahir Kıran kulübümüzün lideri ancak birebir vakitte ağabeyi. Bu periyot için şöyle bir bahtımız var: Tahir lider büyük bir futbol adamıdır. Tıpkı vakitte da yılların verdiği önemli bir etrafı ve deneyimi var. Rizespor bu vakte kadarki en şanslı periyodunda. Rizespor’un asla hakkını yedirmeyecek, çöpü için bile uğraş verecek bir liderimiz var” sözlerini kullandı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ”

Transfer çalışmaları için ise Selimoğlu, “Transferler konusunda ince eleyip sık dokuyoruz, kulübümüzün menfaatini düşünüyoruz. Taraftarı çok memnun edecek, uzun yıllar anılarını da sürdüreceğimiz yeterli oyuncularla, bu dönemde büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Liderimizin genel olarak çıkmış olduğu vizyon ise gençler üzerine yatırım yaparak, geleceğe dönük, Rizespor’un altyapısından yetişmiş kaliteli oyuncuların, takımlı oynayabileceğini göreceğimiz bir Rizespor hayalimiz var” değerlendirmesinde bulundu.

Yorum Yap