Son dakika | Mehmet Aurelio Fenerbahçe’ye veda etti

 Son dakika | Mehmet Aurelio Fenerbahçe’ye veda etti

Fenerbahçe’de teknik gruba geçtiğimiz dönem katılan eski ulusal futbolcu Mehmet Aurelio, misyonundan ayrıldığını duyurdu. Tecrübeli çalıştırıcı, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, “2020 – 2021 döneminin tamamlanması ile birlikte Fenerbahçe’de gurur ve gururla yürüttüğüm vazifemden bugünden itibaren ayrılmış bulunmaktayım” tabirlerine yer verdi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Sarı lacivertli topluluğa teşekkür ederek veda eden Aurelio kelamlarını, “Fenerbahçe Kulübü ailesinin tüm idare şurasına, teknik grup ve idari takım yöneticilerine, çalışanlarına, oyuncularına ve büyük Fenerbahçe taraftarına tüm dayanakları için teşekkür ederim. Gönül isterdi ki daha yeterli ve daha hoş muvaffakiyetler sizlere armağan edelim. Dilerim önümüzdeki süreçte muvaffakiyetler grubumuz ile olur” tabirleriyle tamamladı.

Teknik yönetici koltuğu hala boş olan Kanarya’da beklenen isim şimdi açıklanmadı. Fenerbahçe Kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla yeni hocayla imza evresine gelindiğini fakat kontrat sürecinin nihayete ermediğini belirtti.

Yorum Yap