SPIRITUEL YAŞAM KOÇU SERPİL YEŞİLTAŞ SEYHAN SOYLU’YA KONUK OLDU.

 SPIRITUEL YAŞAM KOÇU SERPİL YEŞİLTAŞ SEYHAN SOYLU’YA KONUK OLDU.

Seyhan Soylu’nun Business Channel Türk televizyonunda sunduğu ‘BUSINESS VIP’ adlı programın konuğu Spritüal Danışman  Serpil Yeşiltaş oldu. Spiritüal Danışman Serpil Yeşiltaş, programda Seyhan Soylu‘nun çocukluk travmaları, gençlik travmaları, alkolizm, uyuşturucu bağımlılığı, depresyon tedavisi ile ilgili sorduğu soruları yanıtladı.

Yeşiltaş açıklamalarında “Ben bu meslekten önce Amerika San Francisco’da aşçılık yaptım. Ben oraya çok büyük acılarla gittim. Kaçtım buradan hayatımı değiştirmek için… Yine o enerji beni takip etti ve Neval ile Meral adında iki melekle tanıştım. Sonra kardeşim geldi yanıma… Onunla beraber Los Angeles’e gitme kararı aldık. Ama oraya gittiğimizde yapacak hiçbir şey bulamadık.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

İnsanlar bana çeşitli konularda duydukları rahatsızlıkları dile getirmek ve çözüm bulmak amacıyla geliyorlar. Hatta kilo vereyim. Kocama sözüm geçsin hatta kaynanamdan intikam alayım şeklinde isteklerle gelenler bile var. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama ben kaynanasıyla nasıl uyum sağlayabileceği konusunda yardımcı oluyorum.

Kaynana baskı uygular diye bir kanı vardır. Aslında yok öyle bir şey. Herkes kendi kaderini yaşıyor sonuçta. Kendin için bir şey yapmıyorsan başkası için hiç bir şey yapamazsın, yaptığını zannedersin. İnsanlar hep vefasızdı. Habil ile Kabil’den geliyor.” sözlerine yer verdi. Yeşiltaş Şamanizm konusunda ise “Bana göre her insan şifacı. Ben çocuğum “Anne karnım ağrıyor”  dediğinde onun karnını ovuşturup oğlumun ağrısı bana derdim sürekli. Bir süre sonra gerçekten bana geçiyordu. Bir süre sonra dedim ki senin 7 atağından her hangi bir şey sana sirayet ediyor. Bu senin seçimin değil ve seninle başlamadı. Bu yüzden her şey birbirine bağlı devam ediyor bu dünyada… Ben bunu Türkiye’de değil Amerika’da keşfettim.” sözlerine yer verdi.

SERPİL YEŞİLTAŞ HANGİ KONULARDA DANIŞMANLIK VERİYOR?

Yeşiltaş mesleği ile ilgili çocukluk travmalar, gençlik travmaları alkolizm, depresyon, uyuşturucu ve daha birçok konuda kendine başvuranları bir kerede yardımcı olduğunu çünkü yol haritasını verdiğini belirterek “ gözünü kapatıp içine dön” diyorum. Çünkü gözünü kapadığında kalbinin kanadığını, acıdığını, üzüldüğünü ben zaten hissediyorum ve yolu gösteriyorum. Bir anlamda rehberlik gibi. Çözemediğim yerde reytiye giriyorum. Yani ruhla konuşmak.. Örneğin doktor sizi ameliyat ederken uyuyorsunuz. Yani bir nevi astral seyahat…

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Mesela ben hipnoza inanıyorum. Ben karşımdakinin negatif enerjisini almıyorum. Ben ona kendi pozitif enerjimi veriyorum. Onun negatif enerjisi bana geçmiyor. Çünkü ben kendimi korumaya alıyorum. Onda da başarılı olamazsak. Nöron formata giriyorum. Yani ruha format atıyorum. Benim danışanlarım genellikle kilo ve yaşadığı hayatla ilgili geliyorlar. Kendini tanımıyorlar. Kendini seviyorlar ancak bedenlerini sevmiyorlar. Şişkoyum diyorlar. Obeziteler istediği kiloya inebiliyor. Sen o beden kadar değilsin sen, enerjin seni düne de götürüyor geleceğede… Gözünü kapattığında on yıl sonraki Seyhan’ı görebiliyorsun sen. İçine döndüğünde görebiliyorsun. Ben danışanlarımın evine de gidebiliyorum. Online de yapıyorum. Telefonda benim için yeterli. Sesinden de enerji alabiliyorum ve yolunu gösteriyorum. Bana ulaşmak isteyenler instagram adresinden ulaşabilirler.

Intagram adresim: serpil_yeşiltaş

Yorum Yap