Nazlı Kayı: Detaycı, planlı ve kuralcıyım

 Nazlı Kayı: Detaycı, planlı ve kuralcıyım

Geçtiğimiz aralık ayında nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan ve eylül ayında dünyaevine girecek olan Nazlı Kayı-Hacı Sabancı çiftinden Kayı, Alem dergisine verdiği röportajda bilinmeyenlerini anlattı.

“HER ANIN TADINI ÇIKARMAYA ÇALIŞIYORUM”

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Hayatımda mutlu anlarım olduğu kadar kayıplar yaşadığım dönemler de oldu” diyen 27 yaşındaki Kayı, “Bu yüzden her anın keyfini çıkarmaya çalışıyorum, unutulmaz kılmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

Hacı Sabancı’nın müstakbel eşi, “Kimsenin kötülüğünü istemem. Çevremde morali bozuk bir insan görürsem, hemen ilgilenirim. Ama biriyle problem yaşarsam, hemen kestirip atarım” diye konuştu.

“İÇİM İÇİMİ YER”

Planlı olduğunu anlatan Kayı, “Hep çok disiplinliyim. Detaycı, planlı ve kuralcıyım. Planlarımda değişiklik yapma zorunda kalırsam, rüyalarıma girer, içim içimi yer.

Mesela; 1 Eylül’e kadar yapacağım her şey şimdiden saatine kadar belli. Kendimi böyle güvende hissediyorum. Hayatı akışına bırakanlardan değilim” dedi.

“ORTAK İLGİ ALANLARIMIZ FAZLA”

Nişanlısından da bahseden Nazlı Kayı, “Hacı ile ortak ilgi alanlarımız fazla. Birlikte spor yapmaktan da online müze ziyaret etmekten de keyif alıyoruz. Los Angeles’ı çok seviyoruz. Gitmek için fırsat yaratıyoruz. Hiç denemediğimiz lezzetleri tadıyoruz” şeklinde konuştu.

Stliyile dikkat çeken Kayı, “Moda benim için büyülü bir dünya, sanat gibi. Louis Vuiltton markası ile de içten içe bir bağım var nedense. Bana uğur getiriyor. Prada’yı da resim galerisi geziyormuşcasına gezerim. Davetlere hazırlanma sürecini özledim” dedi.

Yorum Yap