Şevval Sam’ın ‘araçta konser’i ‘ayakta konser’e döndü

 Şevval Sam’ın ‘araçta konser’i ‘ayakta konser’e döndü

İzmit Belediyesi tarafından İzmit’in kurtuluşunun 100. yılı kutlamaları kapsamında Ulusal İrade Meydanı’nda düzenlenen otomobilde konser etkinliğinde Şevval Sam sahne aldı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Şevval Sam iki saat boyunca sahnede müziklerini seslendirdi. Vatandaşlar araçlarından inerek sahne önüne gelip sanatkarın müziklerine eşlik etti.

Konsere ailesiyle giden Melisa Üner, “Böyle otomobilli bir konsere bile büyük bir heyecanla geldik. Çok özlemişiz. Çok hoş bir ortam var. Çok memnunuz” dedi.

Uzun müddettir meskende kaldıklarını söyleyen Özay Doğan, “Uzun bir müddettir evdeyiz, kapalıyız. Artık o günlerin sonunun gelmesini diliyoruz. Daima birlikte eğleniyoruz burada. Vatandaşların ilgisi de çok fazla. Birçok insan burada. Bundan ötürü da çok keyifli oldum. Bu kadar insanın ilgi göstermesi çok hoş” diye konuştu.

Daha fazla konser olmasını istediğini belirten Umut Tarım, “Uzun bir müddettir pandemiden ötürü konserler yoktu. Bu orijinal bir tat, yepisyeni bir huzur oldu. Kendimize geldiğimizi hissediyoruz. İnşallah daha da devamı olur. Daima bir arada açız buna. Daha kaç konserlerde buluşmak dileğiyle” sözlerini kullandı. (DHA)

Yorum Yap